0 (212) 522 66 00

Neden Güvenliyiz?

1) Kredi kartı bilgilerini asla tutmuyoruz.

Norton SSL Güvenlik Duvarı Sistemi’ni kullanmaktayız. Siz kredi kartı bilgilerinizi girdiğinizde bilgiler sadece bankaya gitmektedir. Hiçbir şekilde kart bilgilerinizi biz görmüyoruz.

2) Pırlanta Sertifikası veriyoruz.

Aldığınız bütün mücevherlere Pırlanta Sertifikası veriyoruz. Pırlanta Sertifikası’nda ürününüzle ilgili maden ve taş bilgilerinin yanında ürününüze ait bir kimlik no bulunmaktadır. Bu ürün kimlik no ile ürününüzün 365 gün tamir ve temizleme garantisi bulunmaktadır.

3) Avrupa’nın en  büyük üretim tesislerinden birine sahibiz.

Fabrikamız Divas Love ürünlerinin üretimini yapmakla beraber dünyada ünlü mağazaların üretimlerini yapmaktayız. Avrupa standartlarında üretim ve kalite kontrol sürecimizi her ürünümüze yansıtma alışkanlığımız var.

4) Pırlanta Laboratuarı’na sahibiz.

Türkiye’nin en büyük pırlanta ve değerli taş ithalatçılarından biriyiz. Sadece kendimize değil, birçok markanın da taş tedariğini biz sağlıyoruz. Piyasadaki güvenilirliğimizi Pırlanta Laborutuarımızla perçinledik, Bu Laborutuar’da sertifikalama yapmakla beraber, sektör için Pırlanta Uzmanları yetiştiriyoruz.

5) İhracat şampiyonuyuz.

Grubumuz üst üste Pırlantalı Mücevher İhracatı konusunda 1. Sırada ihracat şampiyonu olmaktadır. Yine 2013 yılında en çok ihracat yapan kurumumuz Ekonomi Bakanlığı tarafından ödüllendirilmiştir.